Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини(виховна робота)

Пліч-о-пліч.
Змагання з футзалу між школами Краснянської ТГ. У змаганнях брали участь учні 5-6 класів.
Команда нашого закладу освіти брала участь. Вітаємо наших переможців!

21 лютого представники всіх націй відзначають Міжнародний день рідної мови, адже мова - це душа нації, її генетичний код, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається народ. До відзначення цього свята також долучилась шкільна родина Утішківського ЗЗСОІ-ІІст.
Здобувачі освіти актуалізували свої знання з української мови, усвідомили, що мову треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

У Красненській ТГ відбулись змагання "Ліги сміливих" з доджболу та корнхолу серед учнів 5-6 класів.Участь у змаганнях взяли 7 команд,серед них команда Утішківського ЗЗСО І-ІІ ступенів.Здобувачі освіти демонстрували свої вміння та навики спортивного мистецтва. В рамках програми НУШ для учасників змагань було закуплено і передано в заклади освіти спортивний інвентар.

Для оволодіння учнями знаннями,умінням та навичками стосовно створення і підтримки безпечних умов життя і діяльності людини у повсякденному житті(у побуті,під час навчання)вчителем ЗБД та основ здоров я Ігнат О.І у січні проведено Уроки безпечного поводження з газом з учнями 5-9 класів.

1.Національно-патріотичне виховання.
2.Створення комфортного психолого-освітнього середовища в ЗЗСО.
3.Профілактика булінгу.

28 листопада в Утішківському ЗЗСОІ-ІІст. класні керівники Дендюк О.Я та Ігнат О.І. провели виховну годину "Кібербезпека та кіберзлочини". Під час заходу діти ознайомились з поняттям "інформаційна безпека ", з'ясували, які є загрози в інформаційній сфері, дослідили значення поняття"кіберзлочини" та виготовили пам'ятку "Правила безпечної роботи в інтернеті ". Для перевірки засвоєння нових знань, учні виконали вікторину "Кібербезпека ".

28 листопада 2023 о 21:07 | Межвінська Г. Я. | немає коментарів

"Згадайте нас, бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами поросли,
Щоб голоду не знали люди вічно"
З нагоди відзначення 90-ї річниці пам'яті жертв Голодомору, у 1 класі Утішківського ЗЗСО І-ІІст. було проведено тематичну виховну годину "Ми пам'ятаємо", де діти ознайомились з трагічними подіями 1932-1933років, виготовили незабудки пам'яті та вшанували жертв хвилиною мовчання.

24 листопада 2023 о 21:05 | Межвінська Г. Я. | немає коментарів

Українці, прошу вас, не дайте зламати
Свою гідність і честь, не дайте топтати
Своє прагнення жити достойно в державі
В пам'ять тих, хто загинув... Вічна їм слава!
21 листопада - День Гідності та Свободи. Класним керівником 5 класу Ігнат О.І. проведено годину спілкування ,,Україна - країна нескорених"

21 листопада 2023 о 21:38 | Межвінська Г. Я. | немає коментарів

17 листопада в Утішківському ЗЗСОІ-ІІст відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка)

17 листопада 2023 о 21:46 | Межвінська Г. Я. | немає коментарів

16 листопада в Утішківському ЗЗСОІ-ІІст. класним керівником 9 класу Дендюк О.Я. було проведено виховну годину до Міжнародного дня толерантності "Ми різні, але рівні". Під час заходу познайомили дітей з поняттям "толерантність" та "толерантна людина", з'ясували , які риси має толерантна людина, розвивали в учнів почуття емпатії, терпіння, доброти, поваги.

16 листопада 2023 о 21:54 | Межвінська Г. Я. | немає коментарів

Цікаво та пізнавально пройшов День толерантності у 1 класі Утішківського ЗЗСО І- ІІст. Діти виготовили аплікації, познайомилися з поняттям "толерантність", та створтли квіти толерантності)

16 листопада 2023 о 14:52 | Межвінська Г. Я. | немає коментарів

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху вчителем основ здоров'я Ігнат О.І. проведено тематичну бесіду ,,Безпечна дорога додому'' , під час якої учні брали участь у вікторині, складали дорожні пазли та на закріплення знань виготовляли дорожні знаки

15 листопада 2023 о 21:48 | Межвінська Г. Я. | немає коментарів

29 жовтня учні та вчителі Утішківського ЗЗСОІ-ІІст. здійснили цікаву і пізнавальну екскурсію у мальовниче село Гавареччину, яке здавна славиться гончарським мистецтвом. Під час поїздки з дітьми були проведені майстер- класи з випікання піци у старій печі, гончарних виробів та катання на ретро автомобілі. Також на учнів чекав смачний обід в лісі на вогні і розваги на території господарства. Діти отримали море вражень, втомлені, але щасливі повернулись додому.

"Поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ"
До Дня української писемності та мови, учні та вчителі взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності 2023.